NWU Tuis  

 

 

 
Kontak ons  |  Soek
 
 
Voornemende Studente

 

Privaatverblyf in Potchefstroom

Is jy op soek na privaatverblyf in Potchefstroom, kontak gerus onderstaande agente of persone wat privaatverblyf verhuur!

Eiendomsagente/Gastehuise

Adamantia

(018) 293-2898

Adamintia@mics.co.za

A´da

(018) 294-4295

adrina@a´dapotch.co.za

Anny's

(018) 294-8262

annys@absamail.co.za

Aucamp

082-443-7440

henniega@mweb.co.za

Beezzz B&B 082-788-2878 Zelma.Schuld@nwu.ac.za
BellCo Eiendomme  084-580-0201 hannetjie@bellcoprop.com
Beukes Gastehuis 082-852-2426 beukesgastehuis@lantic.net

Charles van Niekerk

(018) 294-6704

 

Die Boord, Stellenbosch orchardlane@adept.co.za

El Grande

(018) 293-0876/7

sales@elgrande.co.za

Engel & V÷lkers (018) 297-5777

ansa.duplooy@engelvoelkers.co.za

Fine Living

(018) 293-2522

fineliving@telkomsa.net

Helling

(018) 297-5858

Helling@daschin.net

Home@home

(018) 293-2002

home@home@telkom.net

Homenet

(018) 294-3385

property@homenetpotch.co.za

Hein du Plessis Eiendomme (018) 290-7600 of
082-562-4248
heindu@telkomsa.net

Huizemark

(018) 297-8338

dehuizemark@eiendom.co.za

INPA (Independant Property Agents)

(018)0 297-6245
076-294-2805

inpa-potch@hotmail.com
Michael Angelo

082 872 3782

info@michael-angelo.co.za

Property Masters 072-651-6396 frikbutler@hotmail.com
Property Profile Group (Gideon Naude) 0829273397 gideonnaude@gmail.com

Sorento Eiendomme

(018) 293-1845

krogmar@mweb.co.za

JustLetting

(018) 293-1858

potchefstroom@justletting.co.za

La Ville

(018) 297-6318

www.laville.com

Luvuhu Properties (Elmarie) (018) 297-4622 www.luvuhuproperties.co.za

Luyt

(018) 297-8339

luyteiendomme@lantic.net

Marizelle

(018) 290-7658/9

marizelleprop@yahoo.co.za

Noordbrug

082-652-9404

noordbrug@intekom.co.za

Pam Golding

(018) 293-2042

potchefstroom@pamgolding.co.za

Potch Realty

(018) 293-2265

potchrealty@xsinet.co.za

Potch Rentals
082-851-4402 of
072-345-6109
potchrentals@lantic.net

Potchefstroom

(018) 297-5506

potcheiendom@mweb.co.za

Potchefstroom Studentebehuising 082-929-9099 of
(018) 293-1351
andrekoch@telkom.sa.net

Prime

(018) 297-0461

zaanprop@mweb.co.za

Private Seller

(018) 297-1641

 

Re/Max Willows

(018) 297-1999

tinusroux@telkomsa.net

Realty 1 ELK (Martin Coetsee)

(018) 297-7216

realtypotch@mweb.co.za

Seeff

(018) 297-5126/7/8

admin@seeff.com

Willie Jordaan

(018) 294-8583

wjordaanprok@icon.co.za

Willows

(018) 294-3010

rudovheerden@absamail.co.za

Merx Properties

(018) 297-7655

francois@merxprop.co.za

Potch.com

(018) 297-0001

issie.com@mweb.co.za

4Property Solutions

(012) 993-4810/
082-893-1894

Riekie Smal

Privaatbehuising

Willie Cronje 082-879-9493 williecronje@vodamail.co.za
Bennie Volschenk 083-309-8301 Bennie.Volschenk@mittalsteel.com
Coen Snyman 082-337-4977 coen@cfb-homeloans.com
Johnelle Nel 083-549-6937
Annick Griebenow 082-537-9630 agriebenow@gmail.com
Private Property 083-294-9419 northwest@privateproperty.co.za
Natalie 074-409-5707
Janus Labuschagne 082-778-8640 jacra@unikum.co.za
Elizna Kruger 084-503-5586 12309869@nwu.ac.za
Lettie Oosthuizen 082-351-3361
Magda Kruger

082-334-5392

A le Roux

083-273-8571

aleroux@colsol.co.za

Kotie Hartzenberg

084-516-5683

 

Hannes de Villiers

(018) 294-5556

moria@lantic.net

Lizel Venter

084-800-0078

lizelventer@lantic.net

Juliana Koen

082-325-4002

akoen@mweb.co.za

Chanelle en Phyllis

084-664-6444

chanel.c@mweb.co.za

Jaco Fouche

082-924-4948

Jaco.Fouche@nwu.ac.za

Nellie Hougins

083-588-4368

 

Chris Conradie

082-894-9934

Chris.Conradie@nwu.ac.za

Manie Pretorius

082-495-6470

maniep@absamail.co.za

Johann van Rensburg

082-555-0754

johann_adrienne@telkomsa.net

Sonja van Schalkwyk

083-404-4442

sonja1@intekom.co.za

Sanet Meiring

082-931-2759

jssmeiring@yahoo.com

Kallie Kriel
072-602-3363
Christa Truter (018) 290-6007

 

Thys (Find a Commune) 086-659-4419 admin@findacommune.co.za
Marieta Havinga 082-339-5803 marietah@lantic.net
Lynette van Deventer

0835661844

lynettevd@vodamail.co.za

Jurie Robberts 082 653 7826 jurie.robertse@gmail.com
Louw Scheepers 083 321 9670 general@lwt.co.za

Addisionele Privaatverblyf lys

Vir enige navra rondom die opdatering van hierdie lys kontak Cecilia Monteith by 018 299 2831

Opgedateer op 19 Oktober 2010 deur Elmien van den Berg.

 

© 2009 Noordwes-Universiteit. Alle regte voorbehou.
Voorwaardes en Bepalings